به نام خدا

  دانشجویان محترم؛ لطفا اطلاعیه زیر را با عکس‌نوشته‌ها و پیوست آن با دقت مطالعه نموده و با آگاهی کامل از شرایط اعلام شده صندوق رفاه برای ثبت‌نام  و ثبت درخواست وام دانشجویی اقدام نمایید.

  در ضمن برای ثبت‌نام و ثبت درخواست باید از مرورگر فایرفاکس (ورژن 9) استفاده نمایید.

   

   

   دانشجویانی که قصد دارند از وام صندوق رفاه بهره‌مند شوند تا مورخ 09/20/1400 فرصت دارند در سایت  صندوق رفاه دانشجویان(http://bp.swf.ir) ثبت‌نام (در هنگام ثبت‌نام اطلاعات را با دقت وارد نموده و نوع تحصیل باید نوع دوم شهریه‌ پردازثبت شود )و بعد از تایید این مرکز ثبت درخواست وام نموده و جهت ثبت سند تعهدنامه به دفاتر رسمی مراجعه نمایند.

  مدارک و شرایط لازم

  1- فرم مشخصات درخواست‌کننده وام را از پیوست همین اطلاعیه دریافت کرده، با دقت آن را  تکمیل و به این مرکز ارسال نمایید.

  2- کپی کارت ملی و شناسنامه را با کیفیت خوب به این مرکز ارسال نمایید.

  3- پس از دانلود تعهدنامه درخواست وام از پیوست اطلاعیه وتکمیل آن توسط وام گیرنده و ضامن، به دفاتر رسمی ثبت اسناد مراجعه نموده و پس از تحویل تعهدنامه به دفاتر، سند تعهد را به طور دقیق و خوانا با پیش‌نویس ارسال شده از طرف صندوق تنظیم و به ثبت برسانيد. (براي ثبت در دفتر اسناد بايد يک ضامن کارمند رسمی یا پیمانی و در صورت بازنشسته بودن، داراي گواهی کسر از حقوق  همراه داشته باشيد، در ضمن می‌بایست اصل سند تعهدنامه دانشجویی  را به مرکز ارسال نمایید و اطلاعات بیشتر در عکس‌نوشته ذیل همین اطلاعیه است).

  4- تمامی موارد ذکر شده را تا تاریخ 1400/09/25، اسکن نموده و از طریق سامانه دانشجویی، خدمات آموزشی، ثبت درخواست(نامه، فرم آموزشی)، درخواست جدید بارگذاری نموده و اصل تعهدنامه و موارد خواسته شده را از طریق پست به این مرکز ارسال نمایید.

  مبالغ وام شهریه

  در مقطع کارشناسی 13.000.000 ریال معادل یک میلیون و سیصد هزار تومان و در مقطع کارشناسی ارشد 26.000.000 ریال معادل دو میلیون و ششصد هزار تومان است.

   

  جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا اعلام مشکل ثبت نام می‌توانید با شماره مستقیم 02532113757 ازساعت 9 صبح الی 14 بعدازظهر تماس بگیرید.

   

   

   

   

   

  آیین نامه پرداخت و بازپرداخت وام دانشجویی به پیوست همین اطلاعیه است: