دانشجويان محترم مقاطع كارشناسی و كارشناسی ارشد لطفاً جهت شركت در آزمون آزمايشی پايان ترم روز چهارشنبه مورخ 99/10/17  ساعت 16:00 با مراجعه به سايت مركز، در سامانه دانشجويی نام كاربری و كلمه عبور خود را وارد نماييد، و سپس بر روی سامانه دروس كليك نماييد و پس از باز شدن صفحه فهرست دروس من، در قسمت جهت مطالعه آزاد بر روي درس تربيت فرزند كليك نماييد و به قسمت آزمون هاي آن درس رفته و پاسخ به سؤالات را مطابق شرايط ذيل ثبت نماييد.

  در ضمن ذكر اين نكته ضروری مي باشد اين آزمون براي آشنايی دانشجويان با نحوه برگزاری آزمون هاي الكترونيكی پايان ترم می باشد و لذا در صورت عدم شركت در آزمون آزمايشی كليه عواقب و تبعات احتمالی مربوط به آزمون الكترونيكی پايان ترم به عهده شخص دانشجو خواهد بود و دانشجو حق هيچ گونه اعتراضی نخواهد داشت. لازم به ذكر است آزمون آزمايشی هيچ تأثيری در نمرات پايان ترم و معدل ترم نخواهد داشت.

  1. جهت شركت در آزمون حتماً  از سالم بودن و عدم نقص وسيله ارتباطی خود (سيستم ثابت – لپ تاپ – تبلت – گوشي همراه اندرويد بالا ) مطمئن باشيد.

  2. آزمون 50 دقيقه زمان دارد و تايمر 120 ثانيه براي هر سؤال حذف شده است. لذا هر سؤال به صورت جداگانه نمايش داده می شود و مديريت زمان پاسخ گويی برای هر سؤال تستی بر عهده دانشجو مي باشد كه می بايست زمان 50 دقيقه براي پاسخ گويی به 28 سؤال تستی را تنظيم نمايد. دقت داشته باشيد پس از انتخاب گزينه صحيح و كليك بر روی ثبت پاسخ در پايين صفحه سمت چپ، پيغام سيستم با این مضمون - ثبت پاسخ با موفقيت انجام شد! - نمايش داده می شود پس از آن با كليك بر روی گزينه ویرایش مجدد در همان سؤال خواهید ماند و امکان ویرایش آن سؤال را دارید و با کلیک بر روی گزینه سؤال بعد، به سؤال بعدی رفته و ديگر امكان بازگشت به سؤال قبل را نخواهيد داشت و پس از گذشت 50 دقيقه صفحه آزمون غير فعال خواهد شد. ( رأس ساعت شروع آزمون مدت 50 دقیقه محاسبه می شود لذا هر تأخیری از مدت مذکور کسر می گردد)

  3. سؤالات ويرايش نهايی ندارد لذا در پاسخ گويی به سؤالات دقت لازم را داشته باشيد.

  4. پس از گذشت 10 دقيقه از شروع آزمون، آن آزمون غيرفعال خواهد شد و امكان ورود دانشجو به آزمون داده نمی شود.

  5. جهت پيشگيری از بروز هرگونه مشكلی حتماً اينترنت پر سرعت داشته باشيد و با آخرين ورژن مرورگر كروم يا فاير فاكس وارد سامانه شويد و زمان خود را تنظيم نموده و تا انتهای آزمون، از اتصال اينترنت خود اطمينان حاصل نماييد.

  6. در صورت قطع اينترنت و اتصال مجدد، از صفحه خارج نشويد و در همان صفحه رفرش (F5) نماييد، كه در صورت خارج شدن ديگر امكان ورود به سامانه را نداريد.

  منتظر اطلاعيه هاي بعدی ما باشيد

  موفق و پيروز باشيد

  واحد امتحانات