دانشجويان گرامي مقاطع كارشناسی و كارشناسی ارشد با توجه به درخواست های دانشجويان و بنابر تصميم مسئولان دانشگاه، تغييراتی در نحوه برگزاری آزمون ها ايجاد شده است كه به شرح ذيل اطلاع رسانی می گردد:

  1. هر آزمون 50 دقيقه زمان دارد و تايمر 120 ثانیه برای هر سؤال حذف شده است. و لذا هر سؤال به صورت جداگانه نمايش داده می شود و مديريت زمان پاسخ گويی براي هر سؤال تستي بر عهده دانشجو مي باشد كه می بايست زمان 50 دقيقه براي پاسخ گويی به 28 سؤال تستی را تنظيم نمايد. در ضمن دقت داشته باشید پس از انتخاب گزینه صحیح با كليك بر روي گزينه ثبت پاسخ - سؤال بعد، به سؤال بعدی رفته و امكان بازگشت به سؤال قبل را نخواهيد داشت و پس از گذشت 50 دقيقه صفحه آزمون غير فعال خواهد شد.

  2. سؤالات ویرایش نهایی ندارد لذا در پاسخ گویی به سؤالات دقت لازم را داشته باشید.

  3. پس از گذشت 10 دقيقه از شروع هر آزمون، آن آزمون غيرفعال خواهد شد و امكان ورود دانشجو به آن آزمون داده نمی شود.

  4. در صورت قطع اينترنت و اتصال مجدد، در همان صفحه رفرش (F5) نماييد و از صفحه خارج نشويد، كه در صورت خارج شدن ديگر امكان ورود به سامانه را نداريد.

  5. جهت شركت در آزمون حتماً  از سالم بودن و عدم نقص وسيله ارتباطی خود (سيستم ثابت – لپ تاپ – تبلت – گوشي همراه اندرويد بالا) مطمئن باشيد.

  6. جهت پيشگيري از بروز هرگونه مشكلي حتماً اينترنت پر سرعت داشته باشيد و با آخرين ورژن مرورگر كروم يا فاير فاكس وارد سامانه شويد و زمان خود را تنظيم نموده و تا انتهاي آزمون، از اتصال اينترنت خود اطمينان حاصل نماييد. لذا در صورت بروز هر گونه مشکل از سوی دانشجو مسئولیت آن بر عهده شخص دانشجو می باشد.

  7. آزمون آزمایشی طبق شرایط فوق الذکر برگزار خواهد شد که لازم است کلیه دانشجویان در آن آزمون شرکت نمایند. تاریخ و ساعت آزمون متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

  موفق و پيروز باشيد

  واحد امتحانات