دانشجویان محترم لطفاً تذکرات مهم تأیید و انتخاب مرکز آزمون که به شرح ذیل حضورتان اطلاع رسانی می­ گردد توجه نمایید:

  1. کلیه دانشجویان محترم موظفند از تاریخ 1398/08/11 لغایت 1398/09/05 مرکز آزمون پایان ترم خود را مشخص و یا ثبت مجدد نمایند. (برای ثبت به سایت مرکز مراجعه نمایید؛ پس از وارد نمودن نام کاربری و کلمه عبور در سامانه دانشجویی بر روی گزینه خدمات آموزشی کلیک نموده و پس از باز شدن صفحه روی آیکون انتخاب شهر محل آزمون کلیک کرده و شهر محل آزمون خود را مشخص و تأیید نمایید).

  ضروری است حتی دانشجویانی که مرکز آزمونشان را قبلاً در سایت ثبت کرده ­اند؛ مجددا به قسمت انتخاب شهر محل آزمون رفته و مرکز آزمون خود را تأیید نمایند.

  2. لازم به ذکر است که برقرار بودن مراکز آزمون در ترم های آتی منوط به تعداد دانشجویان در مراکز می باشد، در غیر این صورت دانشجویان باید جهت شرکت در امتحانات به مرکز آزمون قم مراجعه نمایند.

  3. دانشجویان محترم در صورتی که در استان یا شهر محل سکونت خود مرکز آزمون دایر می باشد، حتماً همان مرکز را به عنوان مرکز آزمونی خود انتخاب نمایند.

  4. دانشجویانی که در ایام امتحانات پایان ترم، نیاز به خوابگاه در قم دارند پس از ثبت مرکز آزمون قم به مرحله ثبت نام خوابگاه راه پیدا می­ کنند. لطفاً با دقت تمام نسبت به تکمیل اطلاعات خواسته شده توسط سیستم جهت نهایی شدن ثبت نام خود اقدام نمایید.

  5. چنانچه دانشجویی مرکز آزمون خود را ثبت ننماید کلیه عواقب آن بر عهده شخص دانشجو می­ باشد. بدیهی است بعد از تاریخ مقرر (1398/09/05) امکان تغییر مرکز آزمون و ثبت نام در خوابگاه به هیچ عنوان وجود ندارد و تبعات آن بر عهده شخص دانشجو می­ باشد.

  لطفاً در این خصوص تلفن­ های مرکز را اشغال نفرمایید و سؤالات خود را در پیامگاه امتحانات مطرح نمایید.

  منتظر اطلاعیه های بعدی ما باشید.

  موفق و پیروز باشید

  واحد امتحانات