به نام خدا

  صندوق رفاه دانشجویی در نظر دارد از دانشجویان مقطع کارشناسی وکارشناسی ارشد متقاضی وام شهریه در سامانه پورتال دانشجویی ثبت نام به عمل آورد، لذا کلیه دانشجویان محترم می‌توانند جهت ثبت اطلاعات فردی خود برای نیم سال اول سال تحصیلی 98-97  به آدرس پورتال دانشجویی صندوق رفاه  http://bp.swf.ir مراجعه  نموده و پس از مطالعه دقیق مراحل ثبت نام، تذکرات مهم و راهنمای ثبت‌ نام اقدامات لازم را انجام دهند.

  مراحل ثبت‌ نام:

  1- دانشجویان محترم از طریق آدرس ذکر شده وارد سایت پورتال دانشجویی صندوق رفاه شده و در صورتی که قبلا تشکیل پرونده نداده‌اند، اقدام به تشکیل پرونده نمایند.

  اطلاعات بررسی و پس از تأیید توسط  کارشناس دانشگاه از طریق پیامک به دانشجویان ابلاغ می‌شود.

  2- بعد از دریافت پیامک تأیید اطلاعات توسط کارشناس دانشگاه، وارد پورتال فاز 2 شده، طبق راهنمایی‌های سایت درخواست وام ‌نمایند.

  لازم به ذکر است دانشجویانی که در سال‌های قبل تشکیل پرونده داده‌اند نیاز به انجام دوباره آن نیست و همان ابتدا وارد پورتال فاز 2 شده، درخواست وام ‌نمایند.

  3-  دانشجویان پس از درخواست وام، جهت تکمیل مدارک می‌بایست به همراه یک نفر ضامن که جزئیات آن در اطلاعیه تکمیلی ثبت‌نام اعلام می‌شود به دفترخانه رسمی مراجعه نمایند.

  نکته: دانشجویانی که در ترم قبل اقدام به دریافت وام نموده و مدارک مورد نیاز (از قبیل تعهدنامه ضامن) را به دانشگاه ارسال کرده‌اند برای این ترم هم می‌توانند درخواست وام داده و از تعهدنامه قبلی استفاه نمایند.

  تذکرات مهم:

  1. علی رغم اینکه این مرکز از مراکز دولتی محسوب می شود وامی که شامل حال دانشجویان این مرکز می‌شود وام شهریه غیرانتفاعی می‌باشد.
  2.  با توجه به اینکه بودجه اختصاص شده به این مرکز محدود است اولویت جهت دریافت وام با دانشجویانی است که زودتر ثبت‌نام نموده و مدارک درخواستی را به مرکز ارسال نمایند.
  3. دانشجویان جدیدالورود مشمول دریافت وام نیم سال اول 98-97 نمی‌باشند اما برای نیم سال دوم می‌توانند در این خصوص اقدام فرمایند.
  4. برای دریافت وام نیاز به يک ضامن (کارمند رسمی یا پیمانی و در صورت بازنشسته بودن، داراي گواهی کسر از حقوق) می‌باشد.
  5. محدودیت‌هایی در نوع تسهیلات، مدت زمان بازپرداخت وام، سقف وام، تعداد نفرات وام گیرنده و غیره بر اساس مصوبات صندوق رفاه بوده و دانشگاه هیچ گونه دخالتی در امور مربوطه  ندارد.
  6. با توجه به عدم ابلاغ بخشنامه جدید صندوق رفاه، دانشجویان درخواست وام خود را طبق راهنمایی‌های مذکور اعلام نموده و مراحل تکمیلی ثبت‌ نام در اطلاعیه بعدی به دانشجویان ابلاغ خواهد شد.
  7. برای کسب اطلاعات بیشتر با داخلی 375 تماس بگیرید.

  با