باسمه تعالی
  قابل توجه دانشجویان گرامی:
  براساس رویه هر نیمسال، دانشگاه فرهنگ و معارف اسلامی اقدام به برگزاری کلاس‌های متمرکز می‌نماید دانشجویان متقاضی می‌توانند با مراجعه به سامانه خدمات آموزشی خود ثبت نام نمایند.
  زمان ثبت نام: 8 تا 10 اردیبهشت ماه
  زمان برگزاری کلاس‌ها: 17 تا 23 اردیبهشت ماه
  توضیحات:
  با توجه به هزینه های بالای مراکز اقامتی مانند مجتمع یاوران مهدی عج و عدم تمکن مالی برخی از دانشجویان و جهت سهولت امور، کلاس‌ها در ساختمان دانشگاه تشکیل می‌شود و با هزینه شخصی دانشجویان خوابگاهی بیرون از دانشگاه تهیه به همراه غذای مناسبی در اختیارشان قرار می‌گیرد.
  شرایط خوابگاه:

  1. تخت خواب ندارد.
  2. خوابگاه به صورت سالنی است.
  3. پتو در اختیار دانشجو قرار می‌گیرد.
  4. درخوابگاه امکان آشپزی وجود ندارد.
  5. دانشجو ملتزم به رعایت قوانین ورود و خروج خوابگاه و همچنین امضاء تعهدنامه رعایت مقررات است.

  هزینه خوابگاه و غذا:

  1. دانشجویانی که نیاز به خوابگاه دارند باید مبلغ 100000 تومان (یکصد هزار تومان) به حساب سیبای  0302577387006 به نام آقای عبدالحسین ابراهیمی واریز کنند.
  2. دانشجویان توجه داشته باشند هزینه خوابگاه و سه وعده غذای هر دانشجو در طول دوره 140000 تومان می‌شود که از این مبلغ 100000 تومان از دانشجو اخذ می‌شود و مابقی هزینه یعنی مبلغ 40000 تومان را دانشگاه پرداخت می‌نماید.

  تذکرات:

  1. زمان ثبت نام تمدید نخواهد شد.
  2. ثبت نام برای عموم دانشجویان آزاد است.
  3. برنامه کلاس‌هایی که به حد نصاب لازم برسد بعد از ثبت نام روی سایت قرار می‌گیرد.
  4. در صورت ثبت‌نام مجدد اطلاعات قبلی پاک و اطلاعات جدید جایگزین خواهد شد و در صورت انصراف ثبت‌نام وی لغو خواهد شد.
  5. حضور در این کلاس‌ها برای دانشجویانی که ثبت نام می‌کنند الزامی است و چنانچه دانشجو پس از ثبت‌نام و تشکیل کلاس حتی در یک جلسه هم غیبت کند یک نمره از نمره پایانی وی کسر می‌شود.
  6. شرکت در کلاس های متمرکز نمره کلاسی ندارد.
  7. به موازات کلاس‌های آموزشی برنامه های فرهنگی(تور زیارتی از مراکز زیارتی قم، درس اخلاق آیت‌الله مصباح زیدعزه، کلاس‌های فرهنگی،  سیاسی و اجتماعی در خصوص مسائل روز و...) تدارک دیده شده که همزمان با اعلان برنامه کلاسی به استحضار می‌رسد.
  8. کلاس‌ها به صورت مجزا برای خواهران و برادران برگزار می‌شود.
  9. اگر بعد از واریز هزینه توسط دانشجو، کلاس‌‌ها به دلایلی برگزار نشود در صوتی که مشکل عدم برگزاری ازناحیه دانشگاه باشد مبلغ اخذ شده به دانشجو عودت داده می‌شود و در غیر این صورت مبلغ یاد شده مسترد نخواهد شد.
  10. ثبت‌نام کلاس‌ها به صورت یک مرحله‌ای است و همزمان دانشجو موظف است که مبلغ  هزینه کلاس‌ها را به حساب معرفی شده واریز کند و الا امکان شرکت در کلاس برای وی وجود ندارد

  موفق باشید
  واحد اساتید و خدمات آموزشی